Настільне кріплення Iiyama DS1002D-B1
Фото 8 |
Iiyama DS1002D-B1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Iiyama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Iiyama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Iiyama DS1002D-B1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
IIYAMA UCHWYT DS1002D-B1 2 EKRANY, REGULACJA WYSOKOŚCI, PIVOT AJIIYLDS1002 | 459 zł |
iiyama DS1002D-B1 dual deskstand UCH-BIU-IYA-004 | 449 zł |
IIYAMA UCHWYT DS1002D-B1 2 EKRANY, REGULACJA WYSOKOŚCI, PIVOT 40730 | 459 zł |
Uchwyt na dwa monitory IIYAMA DS1002D-B1 | 454 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →