Настільне кріплення Iiyama DS1002C-B1
Фото 8 |
Iiyama DS1002C-B1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Iiyama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Iiyama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Iiyama DS1002C-B1
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama DS1002C-B1 - mounting kit - adjustable arm - for 2 monitors - black | 310 zł |
IIYAMA UCHWYT DS1002C-B1 2 EKRANY, PIVOT, VESA AJIIYLDS1002CB1 | 359 zł |
iiyama DS1002C-B1 dual UCH-BIU-IYA-002 | 349 zł |
IIYAMA UCHWYT DS1002C-B1 2 EKRANY, PIVOT, VESA 40729 | 359 zł |
IIYAMA DS1002C-B1 Uchwyt | 387 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →