Uchwyt biurkowy Iiyama DS1002C-B1
Zdjęcia 8 |
Iiyama DS1002C-B1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Iiyama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Iiyama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Iiyama DS1002C-B1
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama DS1002C-B1 - mounting kit - adjustable arm - for 2 monitors - black | 310 zł |
IIYAMA UCHWYT DS1002C-B1 2 EKRANY, PIVOT, VESA AJIIYLDS1002CB1 | 359 zł |
iiyama DS1002C-B1 dual UCH-BIU-IYA-002 | 349 zł |
IIYAMA UCHWYT DS1002C-B1 2 EKRANY, PIVOT, VESA 40729 | 359 zł |
iiyama Uchwyt biurkowy na 2 monitory 10" - 30" (DS1002C-B1) | 349 zł |
Uchwyt na 2 monitory IIYAMA DS1002C-B1 | 337 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →