Uchwyt ścienny Iiyama WM1044-B1
Iiyama WM1044-B1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Iiyama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Iiyama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Iiyama WM1044-B1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama WM1044-B1 uniwersalny uchwyt ścienny do wyświetlaczy 26" 55" maks V | 170 zł |
iiyama Uchwyt ścienny na monitor 26" - 55" (WM1044-B1) | 131 zł |
Superbezpieczny uchwyt ścienny dla ekranów o wielkości 26-55 cali WM1044-B | 131 zł |
Iiyama Wm1044-b1 55´´ Wall Tv Bracket Posrebrzany 900250302 | 174 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →