Настінне кріплення Iiyama WM1044-B1
Iiyama WM1044-B1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Iiyama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Iiyama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Iiyama WM1044-B1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama WM1044-B1 uniwersalny uchwyt ścienny do wyświetlaczy 26" 55" maks V | 167 zł |
iiyama Uchwyt ścienny na monitor 26" - 55" (WM1044-B1) | 131 zł |
Superbezpieczny uchwyt ścienny dla ekranów o wielkości 26-55 cali WM1044-B | 131 zł |
Iiyama Wm1044-b1 55´´ Wall Tv Bracket Posrebrzany 900250302 | 174 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →