Настільне кріплення Fellowes Platinum Series Single Monitor Arm
Відео 1Фото 18 |
Fellowes Platinum Series Single Monitor Arm |
|
2 вбудованих USB роз'єму
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fellowes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fellowes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fellowes Platinum Series Single Monitor Arm
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fellowes Uchwyt do monitora do 1 ekranu do 32 cali 8128 cm Platinum Series | 352 zł |
Fellowes Platinum Series | 332 zł |
Fellowes Platinum ramię na 1 monitor białe UCH-BIU-FEL-030 | 349 zł |
Uchwyt do monitora FELLOWES Platinum Series 8043301 32 cali Czarny | 359 zł |
Uchwyt do monitora FELLOWES Platinum Series 8043301 32 cali Czarny | 359 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →