Uchwyt biurkowy Fellowes Platinum Series Single Monitor Arm
Wideo 1Zdjęcia 18 |
Fellowes Platinum Series Single Monitor Arm |
|
2 wbudowane złącza USB
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fellowes 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fellowes.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fellowes Platinum Series Single Monitor Arm
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fellowes Uchwyt do monitora do 1 ekranu do 32 cali 8128 cm Platinum Series | 352 zł |
Fellowes Platinum Series | 332 zł |
Fellowes Platinum ramię na 1 monitor białe UCH-BIU-FEL-030 | 349 zł |
Uchwyt do monitora FELLOWES Platinum Series 8043301 32 cali Czarny | 359 zł |
Uchwyt do monitora FELLOWES Platinum Series 8043301 32 cali Czarny | 359 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →