Настільне кріплення Fellowes Eppa Single Monitor Arm
Відео 1Фото 11 |
Fellowes Eppa Single Monitor Arm |
|
USB-порт (2шт).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fellowes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fellowes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fellowes Eppa Single Monitor Arm
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fellowes 9683101 ESI EPPA 39 do 8 kg Czarny | 496 zł |
Fellowes - mounting kit - for Monitor (adjustable arm) | 392 zł |
Fellowes ramię na 1 monitor EPPA(9683001) srebrne UCH-BIU-FEL-017 | 399 zł |
Fellowes Uchwyt biurkowy na monitor do 39" Eppa (9683201) | 441 zł |
Uchwyt biurkowy na 1 monitor LCD Eppa biały | 450 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →