Стельове кріплення TECHLY ICA-TR32
Фото 16 |
TECHLY ICA-TR32 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TECHLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TECHLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TECHLY ICA-TR32
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Techly ICA uchwyt ścienny do telewizora LCD ICA-TR32 | 603 zł |
IC INTRACOM techly 30 kg 70" 200 x 200 mm | 655 zł |
Techly Stojak Podłogowo-sufitowy LCD/LED 37-70 cali 30kg, 2700mm AJTEYL000 | 639 zł |
Techly Stojak Podłogowo-sufitowy LCD/LED 37-70 cali 30kg, 2700mm 112280 | 639 zł |
Techly Uchwyt sufitowo-podłogowy ICA-TR32 37'' - 70'' | 629 zł |
Uchawyt Podłogowo-Sufitowy Techly LCD/LED 37'-70' 30kg 2700mm | 646 zł |
Uchwyt do TV TECHLY ICA-TR32 nośność 30kg | 713 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →