Настільне кріплення Kensington SmartFit One-Touch Height Adjustable Dual Monitor Arm
Фото 18 |
Kensington SmartFit One-Touch Height Adjustable Dual Monitor Arm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kensington 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kensington.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kensington SmartFit One-Touch Height Adjustable Dual Monitor Arm
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kensington One-Touch K59601WW Uchwyt do Monitora Czarny Standard VESA | 775 zł |
Kensington SmartFit® One-Touch Regulowane podwójne rami? | 759 zł |
Kensington Podwójny uchwyt na monitory SmartFit One-Touch AJKENM0SF000004 | 828 zł |
Kensington SmartFit One-Touch UCH-BIU-KEN-002 | 806 zł |
Kensington Podwójny uchwyt na monitory SmartFit One-Touch 96511 | 922 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →