Uchwyt biurkowy Kensington SmartFit One-Touch Height Adjustable Dual Monitor Arm
Zdjęcia 18 |
Kensington SmartFit One-Touch Height Adjustable Dual Monitor Arm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kensington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kensington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kensington SmartFit One-Touch Height Adjustable Dual Monitor Arm
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kensington One-Touch K59601WW Uchwyt do Monitora Czarny Standard VESA | 775 zł |
Kensington Podwójny uchwyt na monitory SmartFit One-Touch AJKENM0SF000004 | 828 zł |
Kensington SmartFit One-Touch UCH-BIU-KEN-002 | 806 zł |
Kensington Podwójny uchwyt na monitory SmartFit One-Touch 96511 | 922 zł |
Kensington Podwójny uchwyt na monitory SmartFit One-Touch | 857 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →