Uchwyt ścienny MANHATTAN 461290
Wideo 1Zdjęcia 10 |
MANHATTAN 461290 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MANHATTAN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MANHATTAN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MANHATTAN 461290
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Manhattan Ramię LCD ścienne 37-90 cali FULLM AJMAHT000461290 | 412 zł |
Manhattan Ramię LCD ścienne 37-90 cali FULLM | 445 zł |
Manhattan Ramię LCD ścienne 37-90 cali FULLM 65659 | 412 zł |
Manhattan Uchwyt ścienny 461290 37'' - 90'' | 338 zł |
Uchwyt Ścienny LCD/LED Manhattan 37'90' 75kg Obrotowy | 365 zł |
Uchwyt do TV MANHATTAN 461290 (nośność 75kg \37 - 90 cali) | 461 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →