Uchwyt ścienny TECHLY ICA-PLB 136M
Zdjęcia 11 |
TECHLY ICA-PLB 136M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TECHLY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TECHLY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TECHLY ICA-PLB 136M
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Slim Support Lcd/Led 23-55" White ICA-PLB 136MW | 194 zł |
Techly Uchwyt ścienny LCD/LED 23-55cali regulowany biały AJTEYL000023851 | 194 zł |
Techly Uchwyt ścienny LCD (308893) 55'' UCH-SCI-TEH-014 | 239 zł |
TECHLY UCHWYT ŚCIENNY TV LED/LCD 23-55 CALI 45KG O | 251 zł |
Techly Uchwyt ścienny LCD/LED 23-55cali regulowany biały 42250 | 194 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →