Monitor HP V24i G5 23.8 " czarny
Zdjęcia 6 |
HP V24i G5 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP V24i G5 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP V24i G5 24inch FHD 65P58E9#ABB | 360 zł |
HP V24i- 23.8'' | IPS | Full HD | 60 Hz | D-Sub, HDMI | VESA 100 MON-LCD-H | 499 zł |
Monitor HP V24i G5 23.8" 1920x1080px IPS | 469 zł |
Hewlett-Packard MONITOR HP LED IPS 23,8" V24i (65P58E9) | 606 zł |
pokaż 17 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →