Monitor Eizo FlexScan EV2460 24 "
Wideo 3Zdjęcia 18 |
Zamknij
Menu
Eizo FlexScan EV2460 24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Eizo FlexScan EV2460 24 "
Wszystkie ceny 37 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EIZO EV2460-WT - monitor LCD 238" z regulowaną stopką białyWysoka rozdzielczość i kompaktowe rozmiary
Szeroki zakres regulacji
Automatyczna regulacja jasności
Możliwość precyzyjnego... więcejregulowania jasności Amazon.plZłóż skargę | 1 631 zł |
Monitor EIZO FlexScan EV2460-BK 23.8" 1920x1080px IPSEV2460 jest przeznaczony dla wyrafinowanych stanowisk komputerowych o najwyższych wymaganiach. Dzięki rozdzielczości 1920 x 1... więcej080 pikseli, panelowi LCD IPS z antyrefleksyjną powierzchnią, wyświetlacz ten wyróżnia się szczegółową, krystalicznie czystą reprodukcją obrazu. Monitor obsługuje wszystkie trzy kluczowe elementy doskonałej jakości obrazu: doskonałą rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli (Full HD), maksymalny kontrast 1000:1 i stabilną jasność do 250 cd/m2. Electro.plZłóż skargę | 1 479 zł |
Eizo FlexScan EV2460-BK [Czarny] MON-LCD-EIZ-0029FlexScan EV2460 - Wysoka rozdzielczość i kompaktowe rozmiary EV2460 wyposażono w panel IPS o przekątnej 23,8″ i rozdzielczośc... więceji full HD (1920 x 1080). Dzięki szerokości zaledwie 537,8 mm monitor zajmuje niewiele miejsca na biurku, a regulacja wysokości w zakresie 140 mm pozwala ustawić laptop pod monitorem, tworząc w ten sposób praktyczną konfigurację dwuekranową. EcoView – dla oczu i dla środowiska EV2460 wykorzystuje autorskie technologie EIZO EcoView, które ograniczają pobór mocy nawet o 40% w porównaniu do monitora wyświetlającego obraz na maksymalnym poziomie jasności, zmniejszając jednocześnie zmęczenie oczu podczas długiej pracy. Auto EcoView: automatycznie reguluje poziom jasności ekranu w zależności od zmian oświetlenia w otoczeniu. EcoView Optimizer 2: reguluje jasność i wzmocnienie w zależności od obrazu wyświetlanego na ekranie. Zabierz swoje ustawienia ze sobą Autorskie oprogramowanie EIZO Screen InStyle oferuje funkcję „Color Briefcase”, która pozwala zachować preferencje dotyczące ustawień ekranu i z łatwością przenosić je między monitorami. Aby automatycznie zastosować własne ustawienia na nowym urządzeniu, wystarczy podłączyć laptop do monitora kompatybilnego z oprogramowaniem Screen InStyle. Funkcja ta przydaje się zwłaszcza w biurach stosujących hot-desking i środowiskach, gdzie z jednego urządzenia korzysta wiele osób. Szeroki zakres regulacji Stopka monitora umożliwia regulację wysokości, nachylenie oraz obrót – dzięki temu ekran można z łatwością ustawić w komfortowej pozycji. Stylowa biel EV2460 jest dostępny w wersji z białą obudową i pasującymi kablami. W przeciwieństwie do czarnych monitorów, białe wnoszą nieco świeżości i oddechu do biurowej przestrzeni. Wbudowane złącza Monitor wyposażono w trzy złącza wejściowe: DisplayPort, HDMI i D-Sub. Do podłączania urządzeń peryferyjnych służą dwa porty USB 3.1 typu A oraz wejście słuchawkowe. Stelaż na stopkę PCSK-03R to zgodny ze standardem VESA stelaż, mocowany od tyłu na stopkę monitora. Umieszczając na nim komputer typu thin client lub mini PC można zwolnić cenne miejsce na biurku, nie rezygnując przy tym z możliwości swobodnej regulacji stopki monitora. Komputronik.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Monitor EIZO FlexScan EV2460-BK 23.8" 1920x1080px IPSEV2460 jest przeznaczony dla wyrafinowanych stanowisk komputerowych o najwyższych wymaganiach. Dzięki rozdzielczości 1920 x 1... więcej080 pikseli, panelowi LCD IPS z antyrefleksyjną powierzchnią, wyświetlacz ten wyróżnia się szczegółową, krystalicznie czystą reprodukcją obrazu. Monitor obsługuje wszystkie trzy kluczowe elementy doskonałej jakości obrazu: doskonałą rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli (Full HD), maksymalny kontrast 1000:1 i stabilną jasność do 250 cd/m2.... Avans.plZłóż skargę | 1 479 zł |
Monitor EIZO FlexScan EV2460-BK 23.8" 1920x1080px IPSEV2460 jest przeznaczony dla wyrafinowanych stanowisk komputerowych o najwyższych wymaganiach. Dzięki rozdzielczości 1920 x 1... więcej080 pikseli, panelowi LCD IPS z antyrefleksyjną powierzchnią, wyświetlacz ten wyróżnia się szczegółową, krystalicznie czystą reprodukcją obrazu. Monitor obsługuje wszystkie trzy kluczowe elementy doskonałej jakości obrazu: doskonałą rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli (Full HD), maksymalny kontrast 1000:1 i stabilną jasność do 250 cd/m2.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 479 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Eizo FlexScan (profesjonalne)Porównaj w tabeli →
od 1 728 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 2 849 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
od 2 602 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, TÜV Rheinland
od 1 719 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 369 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 76 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 2 287 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 2 199 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
od 1 475 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, TÜV Rheinland
od 4 087 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, TÜV Rheinland
od 6 971 zł
38 ", 3840x1600 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 247 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki
od 4 047 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, TÜV Rheinland
od 1 499 zł
19 ", 1280x1024 (5:4), IPS, czas reakcji 14 ms, 61 Hz, VGA, DVI-D, DisplayPort, głośniki
od 2 838 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 61 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki
od 1 489 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 14 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, DisplayPort, głośniki
od 1 909 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 3 875 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki
od 1 225 zł
23 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 1 387 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
Wideo recenzje
Definicja monitora biurowego | Test EIZO EV2460
23 maja 202018 446 przegląd
EIZO FlexScan EV2460 24 inch IPS Panel and Narrow Bezel Monitor for Modern Office Environments
24 listopada 20207 454 przegląd
EIZO FlexScan EV2460 Professional Monitor - The Unbox Min (English Version)
1 maja 2023567 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 331 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik
od 1 450 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 1 247 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki
od 649 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 1 388 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 1 300 zł
dotykowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, TÜV Rheinland
od 1 237 zł
dotykowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 6 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 1 475 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, TÜV Rheinland
od 1 075 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 14 ms, 60 Hz, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, HDR
od 1 669 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 589 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 1 704 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 7 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, USB C, LAN, USB 3.1, kamera internetowa