Monitor Eizo ColorEdge CG319X 31 " czarny
Wideo 4Zdjęcia 9 |
Zamknij
Menu
Eizo ColorEdge CG319X 31 " czarny
Przekątna:31 "
Rozdzielczość:4096x2160 (19:10)
Matryca:IPS, czas reakcji 9 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 500:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Eizo ColorEdge CG319X 31 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eizo ColorEdge CG319X-BK - 31.1'' | IPS | 4096 x 2160 | 2x HDMI | 2x DisplColorEdge CG319X Profesjonalny monitor do edycji wideo w rozdzielczości 4K (4096 x 2160), obsługujący krzywe gamma HLG i PQ o... więcejraz szeroki gamut kolorów. Wbudowany kalibrator CG319X wyposażono we wbudowany kalibrator, który automatycznie przeprowadza kalibrację monitora w zadanych odstępach czasowych. Dzięki temu nie trzeba kupować osobnego sprzętu kalibracyjnego, by zapewnić idealne odwzorowanie kolorów. Ponadto czujnik udoskonalono w taki sposób, by po wysunięciu na ekran nie zasłaniał widoku i nie przeszkadzał w normalnej pracy. ColorNavigator 6: oprogramowanie do zarządzania kolorem Darmowe oprogramowanie EIZO ColorNavigator sprawia, że kalibracja jest łatwa i szybka. Wprowadź tylko parametry docelowe jasności, punktu bieli oraz współczynnika gamma. Wbudowany czujnik korzysta bezpośrednio z tabeli Look-Up monitora i tworzy profil ICC w ciągu kilku minut. ColorNavigator NX: oprogramowanie do kontroli jakości Model CG319X jest kompatybilny z oprogramowaniem do kontroli jakości ColorNavigator NX, które umożliwia zarządzanie monitorami ColorEdge oraz ich kalibracją, emulacją, wbudowanymi czujnikami oraz ustawieniami trybu pracy. Dzięki ColorNavigator NX dane kalibracji są zapisywane w monitorze zamiast w systemie operacyjnym komputera, w związku z czym nie trzeba powtarzać procesu kalibracji dla każdego podłączonego komputera. ColorNavigator NX najlepiej współpracuje z oprogramowaniem EIZO ColorNavigator Network. Rozdzielczość DCI 4K ColorEdge CG319X wyświetla obraz w standardzie DCI-4K (4096 x 2160), a więc w rozdzielczości ponad czterokrotnie wyższej niż full HD (1920 x 1080). Dzięki temu idealnie nadaje się do tworzenia i edytowania materiałów wideo, w tym dodawania efektów specjalnych 2D i 3D, komponowania oraz korekcji barwnej. Ekran o przekątnej 31,1″ Ekran modelu CG319X zapewnia obszerną przestrzeń roboczą do pracy w rozdzielczości 4K, w tym do tworzenia i edytowania. Wysoka gęstość piksela (149 ppi) sprawia, że monitor doskonale nadaje się nie tylko do edycji wideo, ale również do retuszowania zdjęć i druku. Odwzorowanie barw pod kątem standardów branży ColorEdge CG319X odtwarza aż 98% przestrzeni DCI-P3, stosowanej w kinematografii cyfrowej, a także 99% przestrzeni Adobe RGB. Szeroki gamut kolorów zapewnia również wierną reprodukcję całych przestrzeni barwnych CMYK (ISO-coated i US web-coated) używanych w druku. Monitor obsługuje też standard transmisyjny Rec.2020. Wierne odtwarzanie kolorów dzięki tabeli 3D LUT W modelu CG319X wykorzystano tabelę 3D LUT, która indywidualnie dopasowuje kolory, pobierając dane z trójwymiarowej tabeli RGB. Tabela 3D LUT korzysta z oferowanej przez oprogramowanie ColorNavigator NX funkcji emulacji i imituje filmowy wygląd obrazu, co pozwala twórcom sprawdzić, jak będzie wyglądał ich produkt dla odbiorcy końcowego. Ponadto tabela 3D LUT poprawia mieszanie barw RGB, które odgrywa istotną rolę w odtwarzaniu Komputronik.plZłóż skargę | 21 999 zł |
EIZO ColorEdge CG319X 79 cm (31.1") 4096 x 2160 px 4K DCI CG319X-BKEIZO (CG319X-BK) EIZO ColorEdge CG319X 79 cm (31.1") 4096 x 2160 px 4K DCI monitor LED Czarny... Senetic.plZłóż skargę | 21 958 zł |
Eizo ColorEdge CG319X 31" 4K IPS 60Hz 9ms ProfesjonalnyCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 20 999 zł |
EIZO ColorEdge CG318-4K- IPS 31,1' / 79 cm - 4096 x 2160 - Adobe RGB: 99%, DCI-P3:98% - Wbudowany kalibrator PRECYZYJNE ZARZĄDZANIE KOLOREM Wbudowan... więcejy kalibrator CG319X wyposażono w... EmpikZłóż skargę | 21 292 zł |
Eizo ColorEdge CG319X 31" 4K IPS 60Hz 9ms ProfesjonalnyCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 21 099 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Eizo ColorEdge (dla projektantów)Porównaj w tabeli →
od 6 408 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 10 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 9 289 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 19 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
od 5 704 zł
do grafiki, 24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 10 ms, 71 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 710 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 10 ms, 61 Hz, DVI-D, HDMI, USB 3.1
od 20 999 zł
do grafiki, 31 ", 4K, 4096x2160 (19:10), IPS, czas reakcji 9 ms, 60 Hz, HDMI, USB 3.1, HDR
od 2 412 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 14 ms, 60 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 4 695 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 16 ms, 60 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1
od 2 680 zł
do grafiki, 24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 19 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, TÜV Rheinland
od 2 840 zł
do grafiki, 24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 14 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik
Wideo recenzje
"How To" - Basic Colour Grade featuring the EIZO CG319X
29 marca 20212 378 przegląd
EIZO CG319X 4K HDR Reference Monitor - Review
19 lutego 202110 773 przegląd
EIZO ColorEdge CG319X 31 inch 4K HDR Video Editing and Colour Accurate Monitor
24 listopada 20207 316 przegląd
Colorist Isabelle Barrière on ColorEdge CG319X for Post Production
17 października 201913 265 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 989 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 999 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 469 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 575 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR