Монітор Eizo ColorEdge CG2700S 27 " чорний
Фото 12 |
Eizo ColorEdge CG2700S 27 " чорний
2023 рікColorEdge (для дизайнерів)для графікиPower Deliveryхаб USB 3.0хороший sRGBхороший AdobeRGBхороший DCI-P3
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 19 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 600:1
Яскравість:400 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Eizo ColorEdge CG2700S 27 " чорний
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
27" EIZO ColorEdge CG2700S Wide-Gamut LED - 19 ms - Monitor | 9 289 zł |
Eizo ColorEdge CG2700S MON-LCD-EIZ-0063 | 9 990 zł |
EIZO ColorEdge CG2700S czarny (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 9 899 zł |
EIZO ColorEdge CG2700S monitor komputerowy 68,6 cm (27") 2560 CG2700S | 10 024 zł |
Monitor EIZO ColorEdge CG2700S | 9 899 zł |
ще 5 пропозицій