Персональний комп'ютер HP Z2 G9 SFF 5F166EA
від 6 113 до 6 798 zł Порівняти ціни 5 →Проц:Core i7, 13700, 1.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації HP Z2 G9 SFF 2
Характеристики
HP Z2 G9 SFF 5F166EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Z2 G9 SFF 5F166EA
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Stacja robocza Z2 SFF G9 i7-13700 512GB/16GB/W11P 5F166EA RDHPDW1SIFWD0 | 6 669 zł |
HP Stacja robocza Z2 SFF G9 i7-13700 512GB/16GB/W11P 5F166EA 110854 | 6 733 zł |
HP Stacja robocza Z2 SFF G9 i7-13700 512GB/16GB/W11P 5F166EA 110854 | 6 669 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z2 SFF G9 i7-13700 512GB/16GB/W11P 5F166EA 1869577 | 6 798 zł |
Hp Z2 Sff G9 I7-13700/16gb/512gb Ssd Desktop Pc Czarny 5F166EA#ABE | 6 113 zł |
Закрити
Рекомендуємо