Монітор AOC Q27G3XMN 27 " чорний (Q27G3XMN/BK)
Відео 13Фото 16 |
AOC Q27G3XMN 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:Mini LED VA, відгук 1 мс
Частота:180 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:1000 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Mini LED підсвічування та 336 зон локального затемнення.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити AOC Q27G3XMN 27 " чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AOC Gaming Q27G3XMN - 27-calowy monitor QHD 180 Hz FreeSync Prem Pro HDR10Najlepsza gra - technologia mini LED z 336 strefami, częstotliwością odświeżania 180 Hz i ultraszybkim czasem reakcji 1 ms
Technologia Flicker Free i Low Blue Light zmniejszają zmęczenie oczu, jednocześnie poprawiając komfort widzenia.
Certyfikowany wyświetlacz VESA HDR1000 - dla jeszcze wyższego kontrastu i dokładności kolorów
szybka płyta IPS,... щеregulacja wysokości 130 mm, obrotowa (funkcja obrotu), ekran matowy, wyjście na słuchawki, uchwyt ścienny kompatybilny z Vesa 100 x 100, zdejmowana nóżka, cienka rama
Jasność/kontra Amazon.plПоскаржитись | 2 038 zł |
Monitor AOC 27" 2560 x 1440 Q27G3XMN/BK Czarny | 2 140 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! aoc Monitor Q27G3XMN 27 cali VA 180Hz HDMI DP Pivot | 2 084 zł |
Серія AOC GAMING (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 849 zł
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 2 038 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED VA, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 089 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 599 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 119 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 5 мс, 144 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync
від 674 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
від 839 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
від 696 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 479 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync
від 909 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, *VA, відгук 4 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 799 zł
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 1 123 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 1 450 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 879 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium
від 729 zł
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), AH-IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 899 zł
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), AH-IPS, відгук 4 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 1 899 zł
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 968 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 979 zł
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 1 489 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 1 мс, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
АксесуариВсі аксесуари для AOC Q27G3XMN →
Відеоогляди
The Best Budget HDR Monitor - AOC Q27G3XMN Review
1 лютого76 588 переглядів
AOC Q27G3XMN Review - A Good Budget Gaming Monitor?
26 січня 202413 770 переглядів
AOC Q27G3XMN Mini LED 27" Gaming Monitor Review
19 лютого12 911 переглядів
Real HDR Gaming Monitor On A Budget! AOC Q27G3XMN Review (180Hz 1440p VA)
26 січня 20249 598 переглядів
AOC Q27G3XMN Mini LED 27" Gaming Monitor Unboxing
15 лютого5 563 перегляда
The Future is (Almost) Here: AOC Q27G3XMN (1440p 180Hz MiniLED) Review
25 березня3 789 переглядів
AOC Q27G3XMN (Q27G3XMN/BK) Best Settings
25 лютого2 905 переглядів
AOC Q27G3XMN (Q27G3XMN/BK) HDR Performance
28 лютого 20241 382 перегляда
AOC Q27G3XMN (Q27G3XMN/BK) Menu System (OSD)
25 лютого719 переглядів
AOC Q27G3XMN (Q27G3XMN/BK) Review - Shining Example of Budget HDR
24 лютого7 063 перегляда
AOC Q27G3XMN launched: a 27″ WQHD gaming monitor with 180Hz refresh rate & HDR 1000 certification
12 липня 2023318 переглядів
AOC Q27G3XMN Gaming Monitor (2024) | The Best Budget Gaming Monitor in 2024
9 грудня 20234 325 переглядів
AOC Q27G3XMN 1440p QD-Mini LED Gaming monitor comes to the UK.
24 листопада 2023186 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 1 847 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED VA, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 168 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 979 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 949 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 599 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 199 zł
для графіки, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-перемикач, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 589 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 069 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 1 574 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 009 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible