Monitor AOC Q27G3XMN 27 " czarny (Q27G3XMN/BK)
Wideo 13Zdjęcia 16 |
AOC Q27G3XMN 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:Mini LED VA, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:180 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:1000 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Podświetlenie Mini LED i 336 lokalnych stref przyciemniania.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC Q27G3XMN 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC Gaming Q27G3XMN - 27-calowy monitor QHD 180 Hz FreeSync Prem Pro HDR10Najlepsza gra - technologia mini LED z 336 strefami, częstotliwością odświeżania 180 Hz i ultraszybkim czasem reakcji 1 ms
Technologia Flicker Free i Low Blue Light zmniejszają zmęczenie oczu, jednocześnie poprawiając komfort widzenia.
Certyfikowany wyświetlacz VESA HDR1000 - dla jeszcze wyższego kontrastu i dokładności kolorów
szybka płyta IPS,... więcejregulacja wysokości 130 mm, obrotowa (funkcja obrotu), ekran matowy, wyjście na słuchawki, uchwyt ścienny kompatybilny z Vesa 100 x 100, zdejmowana nóżka, cienka rama
Jasność/kontra Amazon.plZłóż skargę | 2 078 zł |
Monitor AOC 27" 2560 x 1440 Q27G3XMN/BK Czarny | 2 140 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! aoc Monitor Q27G3XMN 27 cali VA 180Hz HDMI DP Pivot | 2 078 zł |
Seria AOC Gaming (do gier)Porównaj w tabeli →
od 849 zł
gamingowy, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 2 078 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED VA, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 089 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 119 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 839 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
od 672 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
od 696 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 479 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync
od 909 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, *VA, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 799 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 123 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 450 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 899 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), AH-IPS, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 729 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), AH-IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 899 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 879 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium
od 979 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 489 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 579 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
Wideo recenzje
The Best Budget HDR Monitor - AOC Q27G3XMN Review
1 lutego76 588 przegląd
AOC Q27G3XMN Review - A Good Budget Gaming Monitor?
26 stycznia13 770 przegląd
AOC Q27G3XMN Mini LED 27" Gaming Monitor Review
19 lutego12 911 przegląd
Real HDR Gaming Monitor On A Budget! AOC Q27G3XMN Review (180Hz 1440p VA)
26 stycznia9 598 przegląd
AOC Q27G3XMN Mini LED 27" Gaming Monitor Unboxing
15 lutego5 563 przegląd
The Future is (Almost) Here: AOC Q27G3XMN (1440p 180Hz MiniLED) Review
25 marca3 789 przegląd
AOC Q27G3XMN (Q27G3XMN/BK) Best Settings
25 lutego2 905 przegląd
AOC Q27G3XMN (Q27G3XMN/BK) HDR Performance
28 lutego 20241 382 przegląd
AOC Q27G3XMN (Q27G3XMN/BK) Menu System (OSD)
25 lutego719 przegląd
AOC Q27G3XMN (Q27G3XMN/BK) Review - Shining Example of Budget HDR
24 lutego7 063 przegląd
AOC Q27G3XMN launched: a 27″ WQHD gaming monitor with 180Hz refresh rate & HDR 1000 certification
12 lipca 2023318 przegląd
AOC Q27G3XMN Gaming Monitor (2024) | The Best Budget Gaming Monitor in 2024
9 grudnia 20234 325 przegląd
AOC Q27G3XMN 1440p QD-Mini LED Gaming monitor comes to the UK.
24 listopada 2023186 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 847 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible