Monitor AOC 22B2AM 22 " czarny
Zdjęcia 6 |
AOC 22B2AM 22 " czarny
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 22B2AM 22 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
22" AOC 22B2AM - 4 ms - Monitor | 464 zł |
AOC Monitor 22B2AM 21.5 cala VA HDMI Głośniki UPAOC022XS00006 | 379 zł |
Monitor AOC 22B2AM 21.5" 1920x1080px 4 ms | 377 zł |
AOC 22B2AM MON-LCD-AOC-0357 | 376 zł |
AOC 21.5'' 22B2AM Czarny 22B2AM | 409 zł |
pokaż 17 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →