Monitor AOC AGON AG405UXC 40 " czarny
Zdjęcia 9 |
Zamknij
Menu
AOC AGON AG405UXC 40 " czarny
2023 rokAGONgamingowyPower DeliveryHDRAdaptive-SyncFreeSyncgłośnikihub USB 3.0cienka ramkadobry sRGB
Przekątna:40 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:1 200:1
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC AGON AG405UXC 40 " czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC AGON AG405UXC skaerm - WLED - 40" - AOC AG405UXC | 3 103 zł |
40" AOC AGON AG405UXC - LED monitor - 40" - HDR - 1 ms - MonitorMonitor LED, gaming, 40, 3440 x1440 WQHD @ 144 Hz, IPS, 1200:1, 1 ms, 2xHDMI, DisplayPort, USB-C, g?o?nik(i), czarny Proshop.plZłóż skargę | 2 497 zł |
AOC Monitor AG405UXC 40 cali 144Hz IPS HDMIx2 DP USB-C HAS UPAOC040XS00001ROZDZIELCZOŚĆ WIDE QHD (WQHD)
Z rozdzielczością 3440 x 1440, Wide Quad HD (WQHD) oferuje doskonałą jakość obrazu i ostry o... więcejbraz, który ujawnia każdy szczegół. Format ekranu o proporcjach 21:9 doskonale nadaje się do oglądania filmów w rozległym formacie lub zanurzenia się w najnowszą grę, a także oferuje więcej miejsca podczas pracy.
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 144 HZ
Wyposaż się w monitor o dwukrotnie większej częstotliwości odświeżania niż inne monitory i pożegnaj się z ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 2 435 zł |
AOC AG405UXC MON-LCD-AOC-0534Monitor AG405UXC Monitor gamingowy WQHD IPS 40" z częstotliwością odświeżania 144 Hz, super-szybkim MPRT 1 ms, niskim opóźnie... więcejniem wejściowym i VESA DisplayHDR 400. Wybierz monitor do gier AGON AG405UXC, który ma 40 cali, panel IPS, odświeżanie 144Hz, super-szybką reakcję 1ms MPRT i niski input lag, aby zawsze być na szczycie swojej gry. Dzięki VESA Display HDR400 masz zapewnione bogate barwy i wciągające doświadczenie podczas najbardziej wymagającej rozgrywki. AG405UXC zapewni ci komfort i organizację na wyższym poziomie, a USB-C zapewni zasilanie o mocy 90W i regulowaną wysokość monitora. ROZDZIELCZOŚĆ DUAL WIDE QHD (WQHD) Dzięki rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli Wide Quad HD (WQHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 21:9 są idealne do oglądania filmów w dużym formacie lub grania w najnowsze gry, ale sprawdzają się także podczas pracy. 8-bitowe kolory zapewniają szeroką paletę barw, która sprawia, że obrazy są jaskrawe i naturalne. MATRYCA IPS Matryca IPS gwarantuje doskonałe wrażenia z oglądania dzięki realistycznym, choć wyraźnym i precyzyjnie odwzorowanym barwom. Spójność wyświetlania barw jest zapewniona niezależnie od kąta, pod jakim patrzy się na ekran. VESA CERTIFIED DISPLAYHDR™ 400 Nawet najniższy poziom funkcji High Dynamic Range (HDR) oferuje znaczną poprawę obrazu na monitorze. Szczytowa wartość luminancji wynosząca 400 cd/m² pozwala ekranowi na poprawę jakości obrazu dzięki uzyskaniu szerszego spektrum barw i większemu zróżnicowaniu kontrastu. Certyfikat VESA gwarantuje bogactwo szczegółów i realistyczne wyświetlanie gier oraz filmów. 144HZ CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz precyzyjnie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów. ZASILANIE POWER DELIVERY 90 W USB-C to zyskująca popularność technologia umożliwiająca przesyłanie danych i sygnału obrazu oraz zasilanie jednym kablem, która pozwala na ładowanie urządzeń podczas pracy. Za pomocą jednego i smukłego kabla technologia AOC USB-C zapewnia zasilanie z mocą do 90 W, co pozwala na ładowanie konwencjonalnyc Komputronik.plZłóż skargę | 2 481 zł |
AOC 39.5'' AG405UXC Czarny AG405UXCDominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 627,7 x 944,1 x 312,4 mm Waga [kg]: 11,88 kg Wysokość [mm]: 419,3 mm Szero... więcejkość [mm]: 9441 mm Głębokość [mm]: 545 mm Seria: AG405UXC Proporcje ekranu: 21:9 Przekątna ekranu: 39,5'' Rozmiar plamki [mm]: 0,26925 x 0,26925 mm Rozdzielczość ekranu: 3440 x 1440 px Jasność [cd/m2]: 350 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 80000000:1 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: LCD Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Nie Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 1200:1 Odświeżanie [Hz]: 144 Hz Czas reakcji: do 3 ms Rodzaj monitora: Monitory dla graczy USB: USB x 4, USB Type-C x 1 Wejście audio: Tak Wyjście audio: 1 Liczba złączy HDMI: 2 DisplayPort: 1 Złącza: ["DisplayPort", Neonet.plZłóż skargę | 2 525 zł |
pokaż 17 ofert
Seria AOC AGON (gamingowe premium)Porównaj w tabeli →
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 3 492 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 860 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 2 125 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 270 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 2 500 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 175 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 332 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 266 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR
od 1 285 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 2 417 zł
gamingowy, 40 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 992 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 038 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 4 620 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 300 Hz, USB 3.1, NVIDIA G-Sync Ultimate, HDR
od 4 470 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 949 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 018 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 4 852 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 300 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 4 143 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 3 624 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 599 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 143 zł
gamingowy, 49 ", 3840x1080 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
PodobnePorównaj w tabeli →
od 2 133 zł
gamingowy, 40 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 030 zł
gamingowy, 40 ", 3440x1440 (21:9), IPS, MPRT 1 ms, 155 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland