Monitor AOC AGON Q27G2S 27 " czarny
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Szybki i wszechstronny monitor gamingowy 27" 2K z wysoką częstotliwością odświeżania, doskonałą reprodukcją kolorów, wielofunkcyjną podstawą, 4-portowym koncentratorem USB 3.2 Gen1 (z obsługą szybkiego ładowania). Obsługuje zarówno popularne karty graficzne, jak i technologie synchronizacji częstotliwości odświeżania monitora (zgodne z AMD FreeSync Premium i NVIDIA G-Sync). Pozwalają całkowicie pozbyć się opóźnień i przerw w ramkach.
Umieszczony jako produkt średniej klasy przeznaczony dla wymagających graczy i graczy e-sportowych, którzy specjalizują się w grach pełnych szybkich ruchów i nagłych zmian w środowisku gry. Ekran monitora AOC AGON Q27G2S oparty jest na szybkiej, pełnoprawnej ośmiobitowej matrycy IPS z podświetleniem W-LED bez migotania. Zapewnia przyzwoity poziom maksymalnej jasności, przyzwoity współczynnik kontrastu 1000:1, dobre odwzorowanie kolorów (104% DCI-P3) i doskonałe kąty widzenia (do 178°). Funkcja LFC eliminuje denerwujące „rozrywanie” klatek w przypadkach, gdy częstotliwość klatek spada poniżej częstotliwości odświeżania. Odłączany stojak pozwala na regulację wysokości, kąta i obrotu ekranu, a także zapewnia szybką zmianę orientacji z poziomej na pionową. Połączenie z komputerem PC jest możliwe przez Display Port 1.4 lub HDMI 2.0.
Kup AOC AGON Q27G2S 27 " czarny
Wszystkie ceny 24 →27" AOC Gaming Q27G2S - 2560x1440 - 165Hz - IPS - 1 ms - Monitor | 1 237 zł |
AOC Monitor 27 cali Q27G2S IPS 165 Hz HDMIx2 DP Pivot UPAOC027XS00064 | 1 079 zł |
Monitor AOC Q27G2S 27" 2560x1440px IPS 165Hz 1 ms [MPRT] | 1 050 zł |
AOC Q27G2S/EU - 27'' | 1ms | IPS | QHD | 165Hz MON-LCD-AOC-0439 | 1 099 zł |
AOC 27'' Q27G2S/EU Czarny, Czerwony Q27G2S/EU | 1 115 zł |