Персональний комп'ютер Dell OptiPlex 7010 MT N008O7010MT
Фото 4 | від 2 721 до 3 057 zł Порівняти ціни 13 →Проц:Core i3, 13100, 3.4 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Dell OptiPlex 7010 MT 3
Характеристики
Dell OptiPlex 7010 MT N008O7010MT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell OptiPlex 7010 MT N008O7010MT
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell Komputer Optiplex MT/Core i3-13100/8GB/256GB SSD/Integrated/DVD RW +/ | 2 881 zł |
DELL OptiPlex Tower 7010 Intel Core i3/8GB/256GB SSD/Intel UHD Graphics/W1 | 2 991 zł |
Dell Optiplex 7010 MT i3-13100 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 Pro | 2 859 zł |
Dell Komputer Optiplex MT/Core i3-13100/8GB/256GB SSD/Integrated/DVD RW +/ | 2 881 zł |
Opti MT/Core i3-13100/8GB/256GB N008O7010MTEMEAACVP | 2 995 zł |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо