Неттоп Dell OptiPlex 7010 MFF N007O7010MFF
Відео 2Фото 4 | від 3 093 до 5 221 zł Порівняти ціни 17 →Проц:Core i5, 13500T, 1.2 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Dell OptiPlex 7010 MFF 2
Характеристики
Dell OptiPlex 7010 MFF N007O7010MFF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell OptiPlex 7010 MFF N007O7010MFF
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell Komputer Optiplex MFF/Core i5-13500T/8GB/256GB SSD/Integrated/WLAN + | 3 230 zł |
DELL OptiPlex 7010 Micro Plus Intel Core i7/16GB/256GB SSD/Intel UHD Graph | 4 736 zł |
Komputer DELL Optiplex MFF Plus (i7-13700T/integ/16GB/SSD256GB/W11P) | 5 221 zł |
Dell Komputer Optiplex MFF Plus/Core i7-13700T/16GB/256GB SSD/Integrated/W | 4 571 zł |
Opti MFF Plus/Core i7-13700T/16GB/256GB N007O7010MFFPEMEAVP | 4 875 zł |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо