Монітор MSI MAG 274QRF-QD E2 27 " чорний
Фото 5 |
MSI MAG 274QRF-QD E2 27 " чорний
2024 рікігровийQLEDPower DeliveryHDRTÜV RheinlandAdaptive-SyncKVMтонка рамкахороший sRGBхороший DCI-P3
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:QLED, відгук 1 мс
Частота:180 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI MAG 274QRF-QD E2 27 " чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
msi MAG 274QRF QD E2 9S6-3CC29H-222 | 1 099 zł |
27" MSI MAG 274QRF QD E2 - 2560x1440 - 180Hz - Fast IPS - DisplayHDR 400 - | 1 720 zł |
MSI MAG 274QRF QD E2 MON-LCD-MSI-0277 | 1 299 zł |
Monitor MSI MAG 274QRF QD E2 | 1 476 zł |
Monitor MSI MAG 274QRF QD E2 | 1 396 zł |