Монітор MSI MAG 275CQRF-QD 27 " чорний
Фото 5 |
MSI MAG 275CQRF-QD 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:QLED, відгук 1 мс
Частота:170 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI MAG 275CQRF-QD 27 " чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI MAG 275CQRF QD 27inch Rapid VA WQHD Curved 1000R 170Hz 1ms 2xHDMI2.0 D | 1 800 zł |
MSI MAG 275CQRF QD - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 1 499 zł |
Msi Mag 275cqrf Qd 27´´ Wqhd Va Led 170hz Curved Gaming Monitor Przezroczy | 1 814 zł |