Монітор MSI Optix MPG321UR-QD 32 " чорний
Відео 11Фото 5 |
Дебютант 2023 року в лінійці Optix бренду MSI – це ігровий 32-дюймовий 4K-монітор найвищого цінового сегменту. Модель примітна своїм стильним оформленням, де головними фішками є не тільки ергономічна підставка (регулюється по висоті і повороту), а й фірмове синхронізоване підсвічування Mystic Light Sync, що створює для геймерів особливу атмосферу. Висока якість картинки тут забезпечує насамперед 10-бітна матриця з QLED-фільтром.
Монітор MSI Optix MPG321UR-QD характеризується відмінною передачею кольорів, що підтверджує покриття 143% простору sRGB, 99% - Adobe RGB і 97% - DCI P3. Тільки приємних слів заслуговує яскравість зображення, адже вона може досягати високих значень в 600 нит, а відчутний вау-ефект від HDR-вмісту підтверджує відповідність стандарту DisplayHDR 600. Окремо варто сказати про чіткість, адже роздільна здатність на із розміром пікселя 0.18 мм.
Спеціально для гравців запропонована не тільки висока «герцовка» (144 Гц) та швидкий відгук, але й підтримка NVIDIA G-Sync та ряду профільних функцій, включаючи перехрестя прицілу, виведення FPS на екран та режим висвітлення Night Vision. Окремо варто сказати про наявність USB-хабу з 6 портами, а також найактуальніших відеоінтерфейсів, включаючи USB type C (DisplayPort Alt Mode) та HDMI v 2.1. Останній, наприклад, забезпечить пропускну здатність 4K+120 Гц при підключенні до PS5.
Купити MSI Optix MPG321UR-QD 32 " чорний
Усі ціни 9 →MSI Optix MPG321UR-QD Ekran do gier 32" 4K UHD - Quantum Dot IPS Panel 384 | 5 689 zł |
MSI Optix MPG321UR QD - 32'' | IPS | UHD | 1ms(MPRT) | 144HZ | HDR 600 | G | 4 349 zł |
Monitor MSI MPG Optix MPG321UR-QD 32" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms | 4 349 zł |
MSI Optix MPG321UR-QD 32" 4K IPS 144Hz 1ms Gamingowy | 4 349 zł |