Monitor MSI Optix MPG321UR-QD 32 " czarny
Wideo 11Zdjęcia 5 |
Zadebiutujący na rok 2023 w linii Optix marki MSI, to wysokiej klasy 32-calowy monitor gamingowy 4K. Model wyróżnia się stylowym designem, którego głównymi cechami jest nie tylko ergonomiczna podstawka (z regulacją wysokości i obrotu), ale także autorskie, zsynchronizowane oświetlenie Mystic Light Sync, które tworzy wyjątkową atmosferę dla graczy. Wysoką jakość obrazu zapewnia tutaj przede wszystkim 10-bitowa matryca z filtrem QLED.
Monitor MSI Optix MPG321UR-QD charakteryzuje się doskonałym odwzorowaniem kolorów, co potwierdza pokrycie 143% przestrzeni sRGB, 99% Adobe RGB i 97% DCI P3. Jasność obrazu zasługuje jedynie na pochlebne słowa, gdyż potrafi osiągać wysokie wartości rzędu 600 nitów, a wymierny efekt wow z treści HDR potwierdza zgodność ze standardem DisplayHDR 600. Osobno warto wspomnieć o przejrzystości, bo rozdzielczość Rozdzielczość 3840x2160 pikseli, nawet przy dość dużej przekątnej, zapewnia doskonałą szczegółowość przy rozmiarze piksela wynoszącym 0,18 mm.
Specjalnie dla graczy oferowana jest nie tylko wysoka częstotliwość „Hertz” (144 Hz) i szybka reakcja, ale także obsługa NVIDIA G-Sync i szereg funkcji profili, w tym celownik, wyświetlanie FPS na ekranie i tryb podświetlania Night Vision. Osobno warto wspomnieć o obecności koncentratora USB z 6 portami, a także najnowocześniejszych interfejsów wideo, w tym USB typu C (DisplayPort Alt Mode) i HDMI v 2.1. Ten ostatni zapewni np. przepustowość 4K + 120 Hz po podłączeniu do PS5.
Kup MSI Optix MPG321UR-QD 32 " czarny
Wszystkie ceny 11 →MSI Optix MPG321UR-QD Ekran do gier 32" 4K UHD - Quantum Dot IPS Panel 384 | 6 131 zł |
32" MSI Optix MPG321UR-QD - 3840x2160 - 144Hz - IPS - USB-C - 1 ms - Monit | 5 297 zł |
MSI Optix MPG321UR QD - 32'' | IPS | UHD | 1ms(MPRT) | 144HZ | HDR 600 | G | 4 349 zł |
Monitor MSI MPG Optix MPG321UR-QD 32" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms | 4 349 zł |
Monitor MSI MPG Optix MPG321UR-QD 32" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms | 4 349 zł |