Монітор MSI G32CQ5P 31.5 " чорний
Фото 12 |
MSI G32CQ5P 31.5 " чорний
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:170 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI G32CQ5P 31.5 " чорний
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI G32CQ5P | 1 730 zł |
MSI Monitor G32CQ5P 31.5 cala Zakrzywiony/WQHD/VA/170Hz UPMSI32L0000013 | 1 293 zł |
MSI G32CQ5P MON-LCD-MSI-0276 | 1 339 zł |
MSI 31.5'' G32CQ5P Czarny G32CQ5P | 1 524 zł |
Monitor MSI G32CQ5P 31.5" 2560x1440px 170Hz 1 ms Curved | 1 293 zł |
ще 15 пропозицій