Монітор MSI Optix G2412 23.8 " чорний
Фото 5 |
Бюджетний 24-дюймовий ігровий монітор бренду MSI - це рішення 2023 випуску, яке поповнило фірмову лінійку Optix. Модель виконана хоч і в характерному геймерському, до вельми стриманому дизайні, вирізняється тонкими рамками та наявністю зовнішнього блока живлення, що робить її більш витонченою на тлі аналогів із вбудованим БЖ. Тут використовується 8-бітна IPS-матриця з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів і розміром пікселя 0.27 мм, що для такої діагоналі можна вважати оптимальним значенням.
Широкі кути огляду поєднуються з типовою контрастністю та базовою піковою яскравістю 250 кд/м². Монітор MSI Optix G2412 має всі риси сучасного ігрового рішення, у тому числі порадує швидким відгуком (1 мс MPRT), високою частотою оновлення в 170 Гц, підтримкою технології синхронізації FreeSync Premium. Додатково варто виділити таку геймерську опцію, як Night Vision – висвітлення темних сцен. До інших переваг моделі відноситься непогана якість передачі кольору, а також гарне колірне охоплення (102.5% простору sRGB). За захист зору відповідає тандем з Anti-Flicker і Less Blue Light, тобто запобігання мерехтіння підсвічування та фільтрація синього свічення, а підтвердження безпеки для очей є сертифікат TÜV Rheinland.
Купити MSI Optix G2412 23.8 " чорний
24" MSI Optix G2412 - LED monitor - Full HD (1080p) - 23.8" - 1 ms - Monit | 945 zł |
Msi G2412f 24´´ Full Hd Ips Led Gaming Monitor Przezroczysty 9S6-3BB91T-00 | 891 zł |
Msi G2412 23.8´´ Full Hd Ips Led 170hz Gaming Monitor Przezroczysty 9S6-3B | 771 zł |