Монітор MSI PRO MP243X 23.8 "
Фото 11 |
Відносно недорогий 23.8-дюймовий FullHD-монітор компанії MSI поповнив фірмову лінійку PRO 2023, яка об'єднує універсальні рішення для офісної роботи та будинку. Модель має вбудовану акустичну систему — пару 3-ватних динаміків, завдяки яким окремі колонки для ПК не обов'язкові. До сильних сторін також відноситься безпека для зору, адже тут реалізовано підсвічування Flicker-Free (не створює стомлюючих очей мерехтіння), а також є фільтрація потенційно шкідливого синього світіння (що підтверджено сертифікатом концерну TÜV Rheinland).
Монітор MSI PRO MP243X базується на 8-бітній IPS-матриці, яка, крім хорошої оглядовості, готова запропонувати користувачам якісну передачу кольорів і відмінне колірне охоплення (покриття 119% простору sRGB). А ось контрастність та яскравість знаходяться на базовому рівні — відповідно 1000:1 та 250 нит. Шанувальників казуальних ігор порадує швидкий відгук (1 мс MPRT) і злегка збільшена на тлі стандартного показника «герцовка» (100 Гц). Модель також має лаконічний дизайн із тонкими рамками навколо екрана та відносно компактним корпусом (блок живлення тут винесений окремо).
Купити MSI PRO MP243X 23.8 "
Усі ціни 22 →MSI PRO MP243X 9S6-3PB5CH-038 | 751 zł |
MSI PRO MP243XW MON-LCD-MSI-0282 | 549 zł |
Monitor MSI Pro MP243X 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms | 519 zł |
MSI PRO MP243X 23,8" Full HD IPS 100Hz 1ms | 519 zł |