Monitor MSI PRO MP243X 23.8 "
Zdjęcia 11 |
Stosunkowo niedrogi monitor MSI o przekątnej 23,8 cala FullHD dołącza do firmowej linii 2023 PRO, skupiającej uniwersalne rozwiązania do pracy biurowej i domowej. Model posiada wbudowany system akustyczny – parę 3-watowych głośników, dzięki czemu nie są konieczne osobne głośniki do komputera PC. Do mocnych stron zalicza się także bezpieczeństwo dla wzroku, gdyż posiada podświetlenie Flicker-Free (nie powoduje migotania męczącego oczy), a także filtrację potencjalnie szkodliwego światła niebieskiego (co potwierdza certyfikat TÜV Rheinland).
Monitor MSI PRO MP243X oparty jest na 8-bitowej matrycy IPS, która oprócz dobrej widoczności jest gotowa zaoferować użytkownikom wysokiej jakości odwzorowanie kolorów i doskonałą gamę barw (pokrywającą 119% przestrzeni sRGB). Za to kontrast i jasność stoją na podstawowym poziomie – odpowiednio 1000:1 i 250 nitów. Fani gier casual będą zadowoleni z szybkiej reakcji (1 ms MPRT) i nieco zwiększonego Hertz (100 Hz) w porównaniu do standardowego wskaźnika. Model charakteryzuje się także lakoniczną konstrukcją z cienkimi ramkami wokół ekranu i stosunkowo zwartą obudową (zasilacz znajduje się osobno).
Kup MSI PRO MP243X 23.8 "
Wszystkie ceny 22 →MSI PRO MP243X 9S6-3PB5CH-038 | 751 zł |
MSI PRO MP243XW MON-LCD-MSI-0282 | 549 zł |
Monitor MSI Pro MP243X 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms | 519 zł |
MSI PRO MP243X 23,8" Full HD IPS 100Hz 1ms | 519 zł |