Монітор Philips 243V7QJABF 23.8 " чорний
Дебютант 2022 року в лінійці компанії Philips це 24-дюймовий монітор нижнього цінового сегмента. Він відноситься до бюджетних рішень для будинку, підійде для невибагливих завдань, може розглядатися і як модель для повсякденної офісної роботи. До характерних особливостей відноситься підсвічування без мерехтінь Flicker-Free, що захищає очі від втоми, вбудовані динаміки на 4 Вт, які дозволяють обійтися без покупки окремої акустичної системи для персонального комп'ютера.
Монітор Philips 243V7QJABF заснований на IPS-матриці з широкими кутами огляду, але скромними параметрами контрастності (1000:1) та яскравості (250 кд/м²). Роздільна здатність 1920 на 1080 точок на такій діагоналі забезпечує прийнятну деталізацію без вираженого ефекту зернистості картинки (розмір пікселя 0.28 мс). На окрему згадку заслуговує збільшена до 75 Гц частота зміни кадрів і непоганий час відгуку (до 4 мс від сірого до сірого). Також варто виділити різноманітність портів підключення, серед яких є VGA, HDMI і DisplayPort v 1.2, вхід та вихід mini-Jack (3.5 мм).
Купити Philips 243V7QJABF 23.8 " чорний
Усі ціни 29 →Philips Monitor 23.8 243V7QJABF IPS HDMI DP Głośniki UPPHI024XS00023 | 449 zł |
Philips 243V7QJABF - 23.8'' | IPS | Full HD MON-LCD-PHI-0053 | 449 zł |
PHILIPS 23,8'' 243V7QJABF 243V7QJABF/00 Czarny | 490 zł |
Monitor PHILIPS V-line 243V7QJABF 23.8" 1920x1080px IPS | 449 zł |
Philips Monitor 23.8 243V7QJABF IPS HDMI DP Głośniki 42413 | 458 zł |