Монітор Philips 245E1S 24 " (245E1S/01)
Фото 5 |
Тонкорамковий монітор-стиляга для роботи і розваг, що доречно впишеться як у ділову офісну обстановку, так і в розслаблену домашню атмосферу. Екран моделі використовує в якості підкладки IPS-матрицю формату QaudHD (2560х1440 пікселів) восьмибітної розрядності. Він має частоту оновлення 75 Гц, демонструє пікову яскравість 250 кд/м² час відгуку 4 мс (при перемиканні від сірого пікселя до сірого).
До того ж для дисплея Philips 245E1S заявлене 117-відсоткове охоплення трикутника колірного простору sRGB, що виступає гарантом правильної передачі кольору монітора. Використовуваний в моделі режим LowBlue знижує рівень шкідливого випромінювання в синій частині спектру, а технологія Flicker Free регулює яскравість та усуває мерехтіння LED-підсвічування. Виходи на борту монітора представлені аналоговим VGA-роз'ємом, інтерфейсом DisplayPort 1.2 і HDMI-портом версії 1.4. Підставка монітора передбачає можливість регулювання нахилу екрану на кут від -5° до 20° для зручної роботи.
Купити Philips 245E1S 24 "
Усі ціни 25 →24" Philips E-line 245E1S QHD 75Hz - 4 ms - Monitor | 690 zł |
Philips Monitor 245E1S 23.8'' IPS HDMI DP FreeSync UPPHI024XS00033 | 649 zł |
Philips 245E1S - 23,8'' | IPS | QHD | 75Hz MON-LCD-PHI-0173 | 607 zł |
PHILIPS 23,8'' 245E1S/00 Czarny 245E1S/00 | 645 zł |
Monitor PHILIPS E-line 245E1S 23.8" 2560x1440px IPS 4 ms | 612 zł |
Модификації Philips 245E1S
Ціни на Philips 245E1S |
---|---|---|---|---|
Philips 245E1S 24 " | від 589 zł | 27 пропозицій | ||
Philips 275E1S 27 " | від 712 zł | 25 пропозицій |