Монітор AOC Q24V4EA 24 "
Фото 9 |
Доступний універсальний монітор з тонкорамочним 23,8-дюймовим екраном 2K-роздільної здатності з високою деталізацією, поліпшеною передачею кольору і вбудованими стереодинаміками (2х2 Вт). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021 року, призначений для побутового та професійного застосування. Стильний тонкорамочний екран з напівглянцевим покриттям антивідблиску, заснований на 8-бітної IPS-матриці з роздільною здатністю 2560х1440 і W-LED-підсвічуванням, позбавленої високочастотного мерехтіння.
Завдяки значній роздільній здатності вона гарантує високу деталізацію зображення (123 ppi, 48 пікс/см) для формування рівної картинки без пікселізації і «драбинок» на похилих лініях. Прекрасно підійде для будь-яких офісних робіт (тексти, таблиці, презентації), 3D-моделювання та проєктування в CAD/CAE-системах. Буде корисний в бізнес-орієнтованих додатках і завданнях розробки ПЗ.
Заводське калібрування і розширений колірний обхват (121% sRGB) дозволяють використовувати цей монітор для обробки цифрового мультимедійного контенту (фото/відео/аудіо). Завдяки якісній матриці з відгуком 4 мс (GtG) і частотою оновлення 75 Гц, а також технології синхронізації Adaptive Sync, монітор AOC Q24V4EA забезпечує гідну якість візуалізації швидкого руху в динамічних іграх. Знімна підставка дозволяє регулювати тільки кут нахилу екрану. Вбудовані динаміки достатні для озвучування простих офісних завдань.
Купити AOC Q24V4EA 24 "
Усі ціни 16 →24" AOC Q24V4EA QHD 75Hz Speakers - 4 ms - Monitor | 674 zł |
Monitor AOC Q24V4EA 23.8" 2560x1440px IPS 4 ms [GTG] | 609 zł |
AOC Q24V4EA - 23,8'' | IPS | 2560x1440 | 75 Hz | HDMI | DP 1.2 | Głośniki | 619 zł |
Monitor AOC Q24V4EA 23.8" 2560x1440px IPS 4 ms [GTG] | 609 zł |
AOC Q24V4EA 24" 2K IPS 75Hz 4ms | 609 zł |
Модификації AOC Q24V4EA
Ціни на AOC Q24V4EA |
---|---|---|---|---|
AOC Q24V4EA 24 " | від 609 zł | 17 пропозицій | ||
AOC Q27V4EA 27 " | від 709 zł | 26 пропозицій |