Монітор AOC U27V4EA 27 " чорний
Відео 1Фото 8 |
AOC U27V4EA 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити AOC U27V4EA 27 " чорний
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Aoc U27V4EA 27" Monitor Czarny | 1 099 zł |
27" AOC U27V4EA - 3840x2160 - 60Hz - IPS - 4 ms - Monitor | 1 182 zł |
AOC U27V4EA - 27'' | IPS | 3840x2160 | 60 Hz | 2 x HDMI 2.0 | DP 1.2 | Gło | 1 125 zł |
Monitor AOC U27V4EA 27" 3840x2160px IPS 4 ms | 1 099 zł |
Monitor AOC U27V4EA 27" 3840x2160px IPS 4 ms | 1 099 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди