Монітор AOC 27B3CF2 27 "
Фото 13 |
AOC 27B3CF2 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити AOC 27B3CF2 27 "
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AOC Basic-line 27B3CF2 skaerm - WLED - AOC 27B3CF2 | 938 zł |
AOC Monitor 27B3CF2 27 cali IPS 100Hz HDMI USB-C HAS UPAOC027XS00090 | 699 zł |
Monitor AOC 27B3CF2 27" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms | 699 zł |
AOC Monitor 27B3CF2 27 cali IPS 100Hz HDMI USB-C HAS 126890 | 756 zł |
Monitor AOC 27B3CF2 27" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms | 699 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації AOC 27B3CF2
Ціни на AOC 27B3CF2 |
---|---|---|---|---|
AOC 24B3CF2 23.8 " | від 639 zł | 16 пропозицій | ||
AOC 27B3CF2 27 " | від 699 zł | 14 пропозицій |