Монітор AOC Q24G2A 23.8 "
Фото 8 |
Дебютант 2023 випуску модельного ряду бренду AOC - це середньобюджетний 24-дюймовий монітор для ігор. Крім чорного корпусу з характерними червоними вставками варто виділити такі деталі оснащення, як вбудовані динаміки (пара по 2 Вт кожен) та ергономічну підставку (вона регулюється по висоті в діапазоні 130 мм, по нахилу та повороту, а також орієнтації – можливий переведення екрану в портретний режим).
Монітор AOC Q24G2A базується на IPS-матриці з роздільною здатністю 2560 на 1440 пікселів, що гарантує відмінні кути огляду та хорошу деталізацію (розмір пікселя 0.21 мс). З інших переваг зображення варто виділити непоганий запас яскравості (пікове значення 350 нит) і якісну передачу кольору (у тому числі колірне охоплення 109% простору sRGB). Ігрову спрямованість підтверджує висока "герцовка" (165 Гц), швидкий відгук (від 1 до 4 мс) та технології синхронізації відеоряду (Adaptive-Sync + є сумісність з NVIDIA G-Sync). Завдяки останнім у динамічних сценах можна розраховувати на плавну картинку без ривків та розривів. На окрему згадку також заслуговують фірмові геймерські опції, включаючи низьку затримку введення, контроль тіней (Shadow Control), показ лічильника FPS, таймера і прицілу.
Купити AOC Q24G2A 23.8 "
Усі ціни 26 →24" AOC Gaming Q24G2A/BK - 2560x1440 - 165Hz - IPS - 1 ms - Monitor | 960 zł |
AOC Monitor Q24G2A 23.8 cala IPS 165Hz HDMIx2 DP HAS UPAOC024XS00055 | 942 zł |
AOC Q24G2A/BK - 23.8'' | IPS | QHD | 165 Hz | DisplayPort, HDMI 2.0 | Głoś | 879 zł |
AOC 23.8'' Q24G2A/BK Czarny, Czerwony Q24G2A/BK | 952 zł |
Monitor AOC Gaming Q24G2A/BK 23.8" 2560x1440px 165Hz IPS 1 ms | 879 zł |