Монітор AOC Q27G2U 27 " чорний
Відео 12Фото 12 |
Універсальний 27-дюймовий ігровий монітор WQHD/2K-роздільної здатності з підвищеною частотою зміни кадрів, гарною передачею кольору, багатофункціональної підставкою, вбудованими стереодинаміками (2х2 Вт) і чотирипортовим USB хабом 3.2 Gen1 з підтримкою режиму швидкої зарядки гаджетів. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на широке коло вимогливих геймерів.
Може стати надійним інструментом для початківців і професійних кіберспортсменів, що спеціалізуються в дисциплінах, що буяють стрімкими переміщеннями і карколомними змінами ігрової обстановки. Основним елементом конструкції тонкорамочного екрану монітора AOC Q27G2U стала швидкодіюча 8-бітна VA-матриця з Flicker Free-підсвіткою типу W-LED. Крім гідного рівня максимальної яскравості і хорошою контрастності вона забезпечує поліпшену передачу кольору (99% NTSC) і прекрасні кути огляду.
Технологія AMD FreeSync Premium здатна виконувати синхронізацію частот оновлення відеокарти і монітора, роблячи ігровий процес більш плавним і зберігаючи високу продуктивність. Функція LFC усуває розриви кадрів (screen tearing) в випадках, коли частота зміни кадрів стає нижче частоти оновлення. Знімна підставка дає можливість регулювати висоту, кут нахилу і повороту екрану. Підтримується швидка зміна орієнтації з альбомної на книжкову. Для підключення використовуються два порти HDMI 2.0 або Display Port 1.2.
Купити AOC Q27G2U 27 " чорний
Усі ціни 26 →AOC Gaming Q27G2U27 Cali Monitor Gamingowy Czarny/Czerwony Q27G2U/BK | 879 zł |
AOC Monitor Q27G2U/BK 27'' VA 144Hz HDMIx2 DP HAS UPAOC027XS00033 | 980 zł |
Monitor AOC Q27G2U 27" 2560x1440px 144Hz 1 ms [MPRT] | 919 zł |
AOC Q27G2U/BK - 27'' | VA | QHD | 2 x HDMI | Display Port | 4 x USB 3.0 | | 919 zł |
AOC Monitor Q27G2U/BK 27'' VA 144Hz HDMIx2 DP HAS 51958 | 1 023 zł |