Монітор AOC 24G2SAE 23.8 " чорний
Відео 2Фото 8 |
Відносно недорогий ігровий монітор виробництва AOC 2022 - це 24-дюймове рішення з Full HD екраном. Він виконаний у характерному дизайні: чорний корпус розбавляють яскраві червоні вставки на підставці та тильній поверхні. Модель насамперед здатна зацікавити геймерів з обмеженим бюджетом, але також може стати в нагоді в офісній роботі або при вирішенні специфічних завдань. Так, тут заявлено хороше колірне охоплення, в тому числі покриття 96% простору NTSC і 126% sRGB, тому монітор AOC 24G2SAE підходить для корекції кольору відео, створення і обробки фото та іншого графічного контенту.
Дисплей базується на швидкій (час відгуку 1 мс MPRT) VA-матриці з частотою оновлення 165 Гц. Крім того, спеціально для поціновувачів ігор передбачена підтримка технології AMD FreeSync Premium і опція висвітлення темних ділянок сцени Shadow Control. Загалом картинка на екрані порадує високою контрастністю (3000:1) та прийнятним запасом яскравості (до 350 ниток). З інших особливостей моделі варто виділити вбудовану акустику (пара 2-ватних динаміків), тонкі рамки навколо дисплея, варіативні можливості підключення (є два HDMI порти, VGA і DisplayPort v 1.2).
Купити AOC 24G2SAE 23.8 " чорний
Усі ціни 34 →24" AOC Gaming 24G2SAE/BK - 1920x1080 - 165Hz - VA - 1 ms - Monitor | 655 zł |
AOC Monitor 24G2SAE 23.8 165Hz VA HDMIx2 DP Głośniki UPAOC024XS00050 | 629 zł |
AOC 24G2SAE/BK MON-LCD-AOC-0414 | 595 zł |
Monitor AOC 24G2SAE 23.8" 1920x1080px 165Hz 1 ms | 595 zł |
AOC 23.8'' 24G2SAE/BK Czarny, Czerwony 24G2SAE/BK | 625 zł |