Монітор AOC 27G2SPAE 27 "
Фото 9 |
Ігровий 27-дюймовий монітор компанії AOC - це середньобюджетне рішення, здатне зацікавити як геймерів, так і, наприклад, тих, хто аматорсько займається дизайном та графікою. Модель може похвалитися дійсно якісною передачею кольору, адже тут заявлено 122% охоплення простору sRGB, 102% — NTSC і 98% — Adobe RGB. Шанувальників ігор порадує швидкий відгук (1 мс MPRT), відмінна «герцовка» (165 Гц) і безліч спеціалізованих технологій та функцій, а саме AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, а також Shadow Control (остання відповідає за висвітлення темних зон кадру ).
Монітор AOC 27G2SPAE отримав IPS-матрицю і підтримує роздільну здатність 1920x1080, що з урахуванням великої діагоналі забезпечить не найменший розмір пікселя (0.31 мм). До плюсів картинки відносяться широкі кути огляду та гідні показники яскравості (до 350 ниток), а до звичних для IPS мінусів – невисока статична контрастність 1000:1. Модель примітна великою кількістю інтерфейсів підключення: їх всього 4, у тому числі VGA, DisplayPort v 1.2 і пара HDMI. Також тут передбачені два вбудовані 2-ватні динаміки, тому аудіосистема для ПК не обов'язкова.
Купити AOC 27G2SPAE 27 "
Усі ціни 26 →Aoc 27G2SPAE Monitor Czarny/Czerwony 24 cale | 719 zł |
Monitor 27" AOC 27G2SPAE/BK | 759 zł |
27" AOC 27G2SPAE - 1920x1080 - 165Hz - IPS - 1 ms - Monitor | 799 zł |
AOC Monitor 27G2SPAE 27 cali IPS 165Hz HDMIx2 DP Głośniki UPAOC027XS00066 | 777 zł |
Monitor AOC 27G2SPAE 27" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms [MPRT] | 719 zł |