Monitor AOC 27G2SPAE 27 "
Zdjęcia 9 |
27-calowy monitor gamingowy AOC to średniobudżetowe rozwiązanie, które może zainteresować zarówno graczy, jak i np. tych, którzy zajmują się projektowaniem i grafiką amatorsko. Model może pochwalić się naprawdę wysokiej jakości odwzorowaniem kolorów, gdyż deklaruje pokrycie przestrzeni sRGB na poziomie 122%, 102% NTSC i 98% Adobe RGB. Fani gier będą zadowoleni z szybkiej reakcji (1 ms MPRT), doskonałego Hertz (165 Hz) oraz bogactwa specjalistycznych technologii i funkcji, a mianowicie AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Kompatybilny, a także Shadow Control (ta ostatnia jest odpowiedzialny za uwypuklenie ciemnych obszarów kadru).
Monitor AOC 27G2SPAE posiada matrycę IPS i obsługuje rozdzielczość 1920x1080, co przy dużej przekątnej zapewni nie najmniejszy rozmiar piksela (0,31 mm). Do zalet obrazu zaliczają się szerokie kąty widzenia i przyzwoity poziom jasności (aż 350 nitów), natomiast do wad typowych dla IPS zalicza się niski kontrast statyczny na poziomie 1000:1. Model wyróżnia się bogactwem interfejsów połączeniowych: jest ich tylko 4, w tym VGA, DisplayPort v 1.2 i para HDMI. Istnieją również dwa wbudowane głośniki o mocy 2 W, więc komputerowy system audio nie jest konieczny.
Kup AOC 27G2SPAE 27 "
Wszystkie ceny 27 →Aoc 27G2SPAE Monitor Czarny/Czerwony 24 cale | 719 zł |
Monitor 27" AOC 27G2SPAE/BK | 729 zł |
27" AOC 27G2SPAE - 1920x1080 - 165Hz - IPS - 1 ms - Monitor | 799 zł |
AOC Monitor 27G2SPAE 27 cali IPS 165Hz HDMIx2 DP Głośniki UPAOC027XS00066 | 777 zł |
Monitor AOC 27G2SPAE 27" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms [MPRT] | 719 zł |