Monitor AOC 22P2Q 22 " czarny
Zdjęcia 7 |
AOC 22P2Q 22 " czarny
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 22P2Q 22 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
21" AOC 22P2Q - 4 ms - Monitor | 795 zł |
AOC P2 22P2Q monitor LED display 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px 22P2Q | 783 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! aoc Monitor 22P2Q 21.5 IPS DVI HDMI DP USB Pivot - P | 780 zł |
AOC P2 22P2Q monitor LED display 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px 22P2Q | 783 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →