Monitor Iiyama ProLite T2255MSC-B1 21.5 " czarny
Zdjęcia 4 |
Iiyama ProLite T2255MSC-B1 21.5 " czarny
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite T2255MSC-B1 21.5 " czarny
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama ProLite T2255MSC-B1 skaerm - LED | 1 423 zł |
21" iiyama ProLite T2255MSC-B1 - Touchscreen - 1920x1080 - IPS - Speakers | 1 372 zł |
IIYAMA Monitor 21.5 cala T2255MSC-B1 POJ.10PKT.IPS,HDMI,DP,2xUSB 3.0 ULIIY | 1 377 zł |
iiyama T2255MSC-B1 POJ.10PKT.IPS,HDMI,DP,2xUSB 3.0 MON-DSG-IYA-155 | 1 370 zł |
IIYAMA 21.5" ProLite T2255MSC T2255MSC-B1 Czarny | 1 410 zł |
pokaż 12 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →