Монітор Iiyama ProLite TW1023ASC-B1P 10.1 " чорний
Фото 7 |
Iiyama ProLite TW1023ASC-B1P 10.1 " чорний
Діагональ:10.1 "
Роздільна здатність:1280x800 (16:10)
Матриця:IPS, відгук 25 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:450 кд/м²
Роз'єми:HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite TW1023ASC-B1P 10.1 " чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama ProLite TW1023ASC-B1P 101 PCAP 10pt touch screen with TW1023ASC-B1P | 1 224 zł |
Monitor 10.1" iiyama Pro Lite TW1023ASC-B1P | 1 041 zł |
iiyama ProLite TW1023ASC-B1P Touchscreen USB LAN Webcam Speakers | 1 205 zł |
iiyama ProLite TW1023ASC-B1P MON-DSG-IYA-080 | 1 559 zł |
Monitor informacyjno-reklamowy IIYAMA ProLite TW1023ASC-B1P 10' IPS 1280x8 | 1 178 zł |