Монітор Iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 27 "
Фото 12 |
Iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 3 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 27 "
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama XUB2763HSU-B1 Monitor 27" IPS 1920 x 1080/100 Hz 1H1DP HAS XUB2463H | 729 zł |
IIYAMA Monitor IIYAMA ProLite XUB2763HSU-B1 27 FHD IPS 3ms 100Hz Czarny | 739 zł |
IIYAMA Monitor 27 cali ProLite XUB2763HSU-B1 IPS,100HZ,ECO,3ms,SLIM,HDMI,D | 759 zł |
iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 MON-LCD-IYA-0689 | 729 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2763HSU-B1 27" 1920x1080px IPS 100Hz 3 ms [GTG] | 729 zł |
ще 15 пропозицій
Модификації Iiyama ProLite XUB2763HSU-B1
Ціни на Iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2463HSU-B1 23.8 " | від 599 zł | 15 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XUB2763HSU-B1 27 " | від 659 zł | 21 пропозиція |