Монітор MSI PRO MP273AP 27 " чорний
Фото 10 |
MSI PRO MP273AP 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI PRO MP273AP 27 " чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI PRO MP273AP MON-LCD-MSI-0267 | 699 zł |
Monitor MSI PRO MP273AP | 699 zł |
MSI PRO MP273AP 27inch IPS 100Hz 4ms HDMI DP D-Sub Speaker Pivot | 811 zł |
Monitor MSI 27" PRO MP273AP HDMI DP VGA głośniki 2x3W | 660 zł |
Monitor MSI PRO MP273AP (27" /100Hz /1920 x 1080 /Czarny) | 906 zł |
MSI MP273AP - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem a | 649 zł |