Монітор MSI PRO MP273A 27 "
Фото 20 |
Дебютант 2023 року компанії MSI – це 27-дюймовий монітор фірмової лінійки PRO, яка поєднує середньобюджетні універсальні рішення. Модель підходить для повсякденних робочих завдань, включаючи набір текстів, заповнення електронних таблиць, ділове листування, різноманітні офісні завдання. Завдяки якісній передачі кольору і покриттю 106% простору sRGB рекомендувати дисплей також можна, як мінімум, для невибагливої дизайнерської роботи.
Монітор MSI PRO MP273A базується на псевдо 8-бітної IPS-матриці, яка має роздільну здатність 1920 на 1080 пікселів. Картинка характеризується не найбільшою деталізацією (розмір пікселя 0.31 мм), хорошими кутами огляду та базовими параметрами контрастності. З інших особливостей варто виділити трохи збільшену частоту зміни кадрів (100 Гц) і швидкий відгук (від 1 до 4 мс), а також підтримку технологій AMD FreeSync і Adaptive-Sync.
Комфорт для зору при тривалому знаходженні перед екраном покликане забезпечити підсвічування без мерехтінь та фільтрування потенційно шкідливого синього кольору, а наявність цих захисних систем підтверджується сертифікацією TÜV Rheinland. Лаконічний дизайн моделі підкреслюють тонкі рамки навколо дисплея та блок живлення. Варто також відзначити, що докуповувати акустичну систему для ПК зовсім не обов'язково, адже тут є кілька динаміків сумарної потужності. 6 Вт.
Купити MSI PRO MP273A 27 "
Усі ціни 20 →MSI Pro MP273AW - LED-skaerm - Full HD 9S6-3PB4CH-083 | 910 zł |
MSI PRO MP273AW MON-LCD-MSI-0287 | 649 zł |
Monitor MSI Pro MP273AW 27" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms | 609 zł |
MSI PRO MP273A 27" Full HD IPS 100Hz 1ms | 619 zł |