Монітор MSI Optix MAG274QRF-QD 27 " чорний
Відео 18Фото 5 |
Універсальний ігровий монітор для різних жанрів комп'ютерних ігор з традиційним співвідношенням сторін екрану 16: 9 і роздільною здатністю трансльованого зображення 2560х1440 пікселів. По діагоналі IPS-панель монітора має розміри 27 дюймів. У моделі знайшла застосування новомодна підсвічування матриці на основі квантових точок (Quantum Dot). Максимальна частота оновлення екрану становить 165 Гц при підключенні по DisplayPort, через HDMI-порт цей показник дорівнює 144 Гц.
Також для моделі заявлена підтримка технології адаптивної синхронізації кадрової частоти AMD FreeSync і є сумісність з NVIDIA G-Sync — обидві працюють в діапазоні частот 48-165 Гц. Матриця MSI Optix MAG274QRF-QD може похвалитися широким колірним охопленням 147%» трикутника " sRGB і 97% простору DCI-P3. Геймерську таємницю моделі видає настроюється RGB-підсвічування елементів з тильного боку корпусу. Налаштовувати її укупі з ігровими функціями передбачається за допомогою утиліти MSI Gaming OSD 2.0. Ніжка монітора дозволяє регулювати висоту екрану, повертати його вліво-вправо, нахиляти вперед-назад і переводити в портретний режим.
Купити MSI Optix MAG274QRF-QD 27 " чорний
Msi Optix MAG274QRF-QD 9S6-3CA8DA-039 27" Monitor Czarny | 1 947 zł |
27" MSI Optix MAG274QRF-QD QHD 165Hz - 1 ms - Monitor | 1 611 zł |
Monitor MSI Optix MAG274QRF-QD 27" 2560x1440px IPS 165Hz 1 ms | 2 370 zł |
Monitor MSI Optix MAG274QRF-QD 27" 2560x1440px IPS 165Hz 1 ms | 2 370 zł |